17 GODINA SA VAMA !!! Dobro dosli na Delta Radio Forum !!! Uzivajte uz najbolju narodnu muziku na internetu !!!

***INFO: UKOLIKO IMATE PROBLEMA SA PRISTUPOM FORUMA PUTEM GOOGLE CHROMA ,EDGE-A ILI OPERE KORISTITE MOZZILU ZA POKRETANJE FORUMA ***


Slušajte Radio 31 Plus pomoću:

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime


SLUSATE RADIO 31 PLUS UZICE:

Prikaz rezultata 1 do 5 od 5
  1. #1
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,460
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4668

    Cool Novak Djokovic je olimpijski sampion!

    Novak Djokovic je olimpijski sampion!





    Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je u finalu pobedio Španca Karlosa Alkaraza 7:6 (7:3), 7:6 (7:2).

    Meč je trajao dva sata i 52 minuta. Ovo je bio sedmi međusobni duel srpskog i španskog tenisera, a četvrti trijumf Đokovića, koji je po prvi put u karijeri osvojio zlatnu medalju na OI.
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  2. Ukupan broj zahvalnica za ovaj post:2
    Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    ★KOVAC★ (04.08.2024), slobodan123 (04.08.2024)

  3. #2
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,460
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4668
    OVO NISTE VIDELI Novak pao na zemlju, trese se od glave do pete

    https://x.com/OvoOnoX/status/1820115...e-video%2Fvest

    Nole je pao na zemlju i počeo da se trese... Kao nikada, toliko je sve ovo značilo Novaku!
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  4. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    slobodan123 (04.08.2024)

  5. #3
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,460
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4668
    "BOŽE, HVALA TI!" Novak Đoković u suzama dočekao srpsku himnu posle osvajanja olimpijskog zlata

    SRPSKA trobojka vijorila se visoko na stadionu Filip Šatrije. Novak Đoković osvojio je zlatnu medalju, a nema sumnje da je cela nacija bila ponosna na odjeke himne "Bože pravde" koja se čula sa razglasa. Emotivno ju je i Nole doživeo.


    Najbolji teniser svih vremena došao je do jedinog odličja koje mu je u karijeri nedostajalo - do zlatne medalje na Olimpijskim igrama.

    Nakon velike pobede i uspeha u duelu protiv Karlosa Alkaraza, Đoković je dobio zlatnu medalju, a na ponos svih Srba čula se himna Bože pravde tokom koje se Nole nekoliko puta prekrstio i prstom pokazao ka nebu...

    https://www.novosti.rs
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  6. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    slobodan123 (04.08.2024)

  7. #4
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,460
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4668
    "ULOŽIO SAM SRCE, DUŠU, TELO": Novak Đoković nikada emotivniji nakon osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama



    NAJBOLjI teniser svih vremena Novak Đoković je nakon osvajanja zlatne medalje u finalu Olimpijskih igara govorio za Eurosport gde je svom dobrom prijatelju Aleksu Koreči, teniskom ekspertu Eurosporta govorio o fantastičnom duelu protiv Karlosa Alkaraza.

    Podsetimo, Novak Đoković je u nestvarnom finalu u Parizu došao do jedinog uspeha koji mu je nedostajao u karijeri.

    - Skoro da smo igrali tri sata i to u dva seta. Neverovatna bitka i borba. Kada je poslednja loptica prošla pored njega, jedino sam u tom momentu pomislio da mogu da pobedim. Verovao sam u pobedu, ali da zapravo dođem do nje, počeo je razgovor Novak Đoković pa dodao:


    - Alkaraz se vraćao, terao me je da igram najbolji tenis koji mogu. Mislio sam da sam u prvom setu dobro počeo. Imao sam šanse, imao ih je i on. Potpuno je fer što su oba seta završena u taj-brejku. Obojica smo imali šanse da napravimo brejk kada je bilo važno, imali smo velike i bitne poene. Uložio sam srce, dušu, telo, moju porodicu, rizikovao sam sve, istakao je Novak.

    Novak Đoković je osvojio zlatnu medalju sa 37 godina. Postavši najstariji osvajač zlata.

    - Osvojiti zlato u mojim godinama, konačno sam uspeo. Najviše, ovo je za moju zemlju. Ponos igranja za Srbiju je veliki. Znam da Rafael Nadal i Karlos Alkaraz vole da igraju za Španiju, Endi Mari za Veliku Britaniju, Rodžer Federer za Švajcarsku, Aleksander Zverev je osvojio zlato za Nemačku u Tokiju. Videli ste njihove reakcije kada su pobeđivali, to je nešto posebno.


    Đoković je do zlata došao na petom učešću na olimpijskim igrama.

    - Tri od četiri sam igrao u polufinalu. Nikada nisam prešao tu prepreku iz nekog razloga. Kada sam izašao na teren u polufinalu protiv Lorenca Muzetija. Razmišljao sam o tome i rekao sebi "hajde da ovo prebrodimo". Zato na početku finalnog meča nisam bio toliko nervozan. Osigurao sam medalju, ali naravno da sam želeo zlato. Bilo je intenzivno na terenu i želeo sam da pružim svoju najbolju igru. Činjenica da sam već ušao u finale mi je dosta pomogla, rekao je Đoković.

    https://www.novosti.rs/sport
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

  8. Članovi koji su se zahvalili Dj.Vesna za ovaj post:

    slobodan123 (04.08.2024)

  9. #5
    Dj.Vesna's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010
    Lokacija
    Rusija
    Postovi
    17,460
    Country: Russian Federation
    Thanked: 4668
    OVO NIKO NIKADA NIJE URADIO! Dan kada je Đoković postao Olimpijski šampion - i to kako



    Novak Đoković postao je zlatni srpski Olimpijac, pošto je u finalu Igara u Parizu savladao Alkaraza sa 2:0 (7:6, 7:6).


    Naime, Đoković je prvi u istoriji Olimpijskih igara u muškoj konkurenciji koji je do zlata stigao bez izgubljenog seta na čitavom turniru.

    On je redom pobeđivao Ebdena, Nadala, Kepfera, Cicipasa, Muzetija i u finalu Alkaraza sa po 2:0 u setovima.

    Prvi put je Srbin postao olimpijski šampion u tenisu.

    Prvi put je Nole osvojio olimpijsko zlato!

    https://www.novosti.rs
    Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podleže zaštiti autorskih prava.
    Stoga ste dužni da svaku pesmu koju skinete sa našeg foruma (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
    Ukoliko Vam se sviđa preslušana pesma kupite CD tog izvođača!



    "Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe."


    Dj.Vesna®www.radio-delta.com

Slične Teme

  1. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 02.02.2020, 13:59
  2. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 28.08.2016, 12:52
  3. Novak Djokovic osvojio Rolan Garos
    By Dj.Vesna in forum Sport
    Odgovori: 1
    Zadnji Post: 05.06.2016, 19:00
  4. Odgovori: 0
    Zadnji Post: 08.05.2016, 21:10
  5. Novak Djokovic vladar Sangaja!
    By ★KOVAC★ in forum Sport
    Odgovori: 0
    Zadnji Post: 18.10.2015, 16:25

Tagovi za ovu Temu

Pravila Postanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

PRIJATELJI SAJTA: